• Zondag 1 V.V Zevenhuizen

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Klaassens, LammyMedische stafVerzorger
    Kuiper, HenriOverige stafTeammanager
    Kuiper, JanTechnische stafTrainer/coach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 dec. 14:00Yde de Punt 1 - Zevenhuizen 1Sportpark Yde de Punt
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 dec.Groen Geel 1 - Zevenhuizen 10 - 3
  • Poulestanden Zevenhuizen 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Haren 197112391422
    2Zevenhuizen 196213372620
    3Sportclub Makkinga 196122992019
    4Wijster 185121991016
    5HHCombi 195132216616
    6Yde de Punt 195041312115
    7vv Stânfries 194052225-312
    8Groen Geel 19306221849
    9FC Fochteloo 19306191909
    10FC Amboina 192071030-206
    11Tynaarlo 19009664-580

    Poulestanden Zevenhuizen 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DIO Oosterwolde 1320111836
    2Peize 132017436
    3Zevenhuizen 13102710-33
    4Bakkeveen 1310269-33
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bruins, GertTeamspeler
    Dik, BernardTeamspeler
    Gritter, AllardTeamspeler
    Groefsema, TriencoTeamspeler
    Hummel, JoeyTeamspeler
    Hut, JorritTeamspeler
    Jelsma, OttoTeamspeler
    Slotema, JeroenTeamspeler
    Uitham, NiekTeamspeler
    Vries, René deTeamspeler
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Yde de Punt 1

    VS

    Zevenhuizen 1

    08 december 201914:00 uur
    Sportpark Yde de Punt veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Zevenhuizen 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    3,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,78

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,22

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd