• Zaal 1 V.V Zevenhuizen

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Have, Joel tenTechnische stafAss.-trainer/coach
    Hut, StefanTechnische stafTrainer/coach
    Meyer, HenkOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 okt. 20:50Zevenhuizen 1 - Exstudiantes Groningen 8MFC De Molenstreek
    21 okt. 19:00Futsal Marum 2 - Zevenhuizen 1Holten, De (MARUM)
    28 okt. 21:00Nieuw Roden 3 - Zevenhuizen 1Hullen, De (RODEN)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    30 sep.Zevenhuizen 1 - Exstudiantes Groningen 74 - 2
  • Poulestanden Zevenhuizen 1 ( 3e klasse 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zevenhuizen 13300163139
    2TLC 332011117-66
    3Fc. Grootegast 11100153123
    4Nieuw Roden 411007253
    5Futsal Marum 22101151233
    6Exstudiantes Groningen 721019723
    7Eenrum 12101610-43
    8Real Camaradas 531029903
    9Exstudiantes Groningen 83102620-143
    10TLC 4100135-20
    11Nieuw Roden 3100159