• Dames 1 V.V Zevenhuizen

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Alberts, RenéTechnische stafHoofdcoach
    Mulder, BibianeOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 sep. 12:30SV Bedum VR2 - Zevenhuizen VR1Sportpark Bedum
    3 okt. 14:30Zevenhuizen VR1 - LEO (Loon) VR1Sportpark d'Olle Streek
    10 okt. 15:45ST VAKO/Tynaarlo VR1 - Zevenhuizen VR1Sportveld De Fielliettaz Goethart
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.ST ACV/Achilles 1894 VR3 - Zevenhuizen VR12 - 11
    5 sep.Drachten VR1 - Zevenhuizen VR14 - 4 (4 - 2)
  • Poulestanden Zevenhuizen VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zevenhuizen VR1110011293
    2VEV'67 VR111007253
    3ST VAKO/Tynaarlo VR111006513
    4The Knickerbockers VR410102201
    5LTC VR110102201
    6FC Assen VR110100001
    7S.V. Haulerwijk VR110100001
    8SV Bedum VR200000000
    9LEO (Loon) VR1100156-10
    10Peize VR1100127-50
    11ST ACV/Achilles 1894 VR31001211-90

    Poulestanden Zevenhuizen VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drachten VR110104401
    2Zevenhuizen VR110104401
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Bosman, NikkiTeamspeler
    Diertens, DaniellaTeamspeler
    Dreunhuizen, MaureenTeamspeler
    Govers, NoëlleTeamspeler
    Gritter, BowinaTeamspeler
    Heide, Sylvana van derTeamspeler
    Helmholt, KiraTeamspeler
    Kamminga, JanineTeamspeler
    Leest, Shannah v.dTeamspeler
    Mulder, LidwieTeamspeler
    Postma, MirjanTeamspeler
    Vries, Annemarye deTeamspeler
    Vries, Dana deTeamspeler
    Vries, Melissa deTeamspeler
    Wiekema, ManonTeamspeler
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    SV Bedum VR2

    VS

    Zevenhuizen VR1

    19 september 202012:30 uur
    Sportpark Bedum 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Zevenhuizen VR1

    216 Vrouwen Zaterdag

    11,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd