• Dames 2 V.V Zevenhuizen

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wal, Martijn v.d.Overige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 12:30Zevenhuizen VR2 - ST TLC/Nieuw Roden VR1Sportpark d'Olle Streek
    9 okt. 13:00Roden VR2 - Zevenhuizen VR2Sportpark v.v. Roden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 sep.Waskemeer VR1 - Zevenhuizen VR29 - 1
  • Poulestanden Zevenhuizen VR2 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Amicitia VMC VR1220011386
    2Fc. Grootegast VR221105414
    3Groen Geel VR331117704
    4V.V. Westerkwartier VR111004133
    5Gomos VR211004313
    6The Knickerbockers VR621017433
    7Waskemeer VR131028803
    8Marum VR210102201
    9ST TLC/Nieuw Roden VR1201146-21
    10Zevenhuizen VR200000000
    11Niekerk VR1100115-40
    12Roden VR22002111-100

    Poulestanden Zevenhuizen VR2 (B2400 Vrouwen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Waskemeer VR111009183
    2Zevenhuizen VR2100119-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouma, LisanneTeamspeler
    Brink, LaureenTeamspeler
    Eijkelenboom, LianneTeamspeler
    Esch, Lianne vanTeamspeler
    Geersing, KimTeamspeler
    Govers, MarinyaTeamspeler
    Groefsema, JanetTeamspeler
    Hofsteenge, AstridTeamspeler
    Hoorn, Melissa vanTeamspeler
    Hummel, LisaTeamspeler
    Krabben, ElskeTeamspeler
    Meines, KyraTeamspeler
    Pijpker, ElineTeamspeler
    Stuut, NikkiTeamspeler
    Suurd, RianneTeamspeler
    Tuinstra, LisanneTeamspeler
    Wal, Lisanne van derTeamspeler
    Woldman, MarleenTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Zevenhuizen VR2

    VS

    ST TLC/Nieuw Roden VR1

    02 oktober 202112:30 uur
    Sportpark d'Olle Streek veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Zevenhuizen VR2

    216 Vrouwen Zaterdag

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd